QR code
Лучший потребительский портал
О проекте Правила ? Помощь
Дискуссии
Книга жалоб
Книга похвал
Законы и
документы
Справочные
материалы

К каталогу магазинов и торговых марок
Поиск по  каталогу магазинов и ТМ
Поиск по всему сайту (в том числе по отзывам)
 
Каталог украинских магазинов + поиск (главная страница)

О проекте
Правила
Помощь
Новости сайта

Контакты


Клиент всегда прав

»Книга жалоб
»Книга похвал
»Дискуссии


Энциклопедия потребителя

»Товарный гид
»Справочные материалы
»Законы и документы
»Полезные ссылки


RSS/XML ленты

сайт Цифровичок Львов отзывы мнение покупателей
Цифровичок

Магазин фото- и видеотехники, фотошкола и фотостудия


http://www.cyfrovychok.ua/Узнать мнение и оценки других потребителей об этой организации

Посмотреть отзывы или оставить свой собственный комментарийЦентральный офис: Львов  он/офф

Вхождения в рубрикатор каталога:
Проблема с доступом к магазину? Нашли ошибку или неточность?
Нужно дополнить или обновить информацию?
Напишите нам и мы исправим.


Оценка и обсуждение Цифровичок
Выберите оценку из семи возможных и нажмите кнопку для подтверждения.
Оценка сразу же будет учтена в общем результате.
Также оценка влияет на показатель рейтинга ЛПП.


+5 +3 +1 0 -1 -3 -5
просто супер! очень приятное впечатление могло быть и хуже равнодушие могло быть и лучше нет слов для выражений хуже не бывает!

Текущие результаты: оценок: 36; средняя оценка = 1.08Добро пожаловаться

Проставьте 'птички' возле нужных пунктов
и подтвердите выбор кнопкой


Перечень возможных жалоб: Счетчики
принятых
жалоб:
здесь мне нахамили 13
обсчитали/обвесили 6
махинации с ценниками или цена, размещённая в прайсах/каталогах, не соответствует действительности 11
обнаружен просроченный/некондиционный товар 5
продали бракованный товар или предоставили услугу неприемлемого качества 13
отказали в обслуживании 4
 

Общее количество жалоб = 52Напишите свой отзыв про Цифровичок

Уважаемые посетители, обратите внимание! ЛПП не занимается решением потребительских споров. Вы оставляете здесь свои комментарии исключительно для того, чтобы другие пользователи могли с ними ознакомиться. По конкретным вопросам обращайтесь непосредственно в организацию и в потребительские организации.

При добавлении отзывов просьба соблюдать Правила.
HTML-разметка при добавлении отзыва отсекается.
Просьба не добавлять один и тот же отзыв по несколько раз.


Добавление комментариев временно приостановлено. Попробуйте зайти позже.1 | 2 следующая >
18.06.16 08:47
Comment ID: 95769


Миллер :

Замовив на сайті мікрофон для своєї камери ExtraDigital MP-28, в ціну входив сертифікат на 200 гривень, мені його включили в вартість покупки, таким чином я отримав знижку 200 грн. на покупку товару. Правда прийшлось проплатити авнс в сумі 10 відсотків від вартості товару,і почекати один ден, щоб товар приїхав. Але в цілому мікрофон виправдав затрачені на нього кошти, терпіння і час).
17.06.16 12:27
Comment ID: 95758


Вика :

Покупали Microsoft Lumia 950 XL Dual Sim Black Заказал в воскресенье, к 16.00 в понедельник привезли в Киев.
Персонал в Киевском пункте выдачи очень приятен вежлив и уверен в себе. Консультирует по любому вопросу.Проверили телефон работает все отлично мы довольны

17.06.16 12:06
Comment ID: 95757


Сергій :

Купляв в Цифровичку не в перше. Жодного разу не мав конфліктів. Продавці привітні і компетентні. Завжди допомагали з вибором. Товаром і обслуговуванням більше ніж задоволений. Магазин рекомендую!
31.05.16 20:27
Comment ID: 95625


Роман :

Хотыв купити телефон.. на привеликий жаль цей гімно магазин не мав можливості і бажання продати телефон .. все через заказ... Якби вам були потрібні клієнти ви б як мінімум підняли свою С**КУ зі складу і могли б принести в магаз... А так не хотіли то втратили клієнта.. купив у Мобіманії... принесли в інтернет магазин за 20 хвилин обіцяний телефон
18.04.16 21:27
Comment ID: 95147


Володимир :

Не один раз купляв в Цифровичку фототехніку. Жодного разу не хамили і ціну не змінювали. Робив замовлення в інтернет магазині, забирав з магазину у Львові. Магазин рекомендую!
18.04.16 13:34
Comment ID: 95140

[В ответ на комментарий 94963]

Цифровичок :

Напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення.
31.03.16 11:54
Comment ID: 94963


Ната :

Зробила замовлення через сайт. Підтвердили одну ціну, потім, коли прийшла оплачувати - виявилася, що ціна зовсім інша (вища). Наполягала, щоб продали по обіцяній ціні - так мене взагалі відмовилися обслуговувати:((( Шкода потрачених дарма сил та часу(((
[Ответить] [Ответов: 1]

[Это полезный отзыв! Голосов:0 ]
17.10.15 16:32
Comment ID: 92675


Михайло :

Купляю там не перший раз. У Львові по фототехніці ніхто вам краще не пояснить як там. Більшість негативних відгуків або неадекати пишуть або конкуренти, цей магазин у колі професійних фотографів у Львові відомий дуже хорошою репутацією і можливісю здати свою техніку на комісію і продати без проблем і по хорошій ціні.
18.05.15 14:58
Comment ID: 90740


Денис :

Магазин "Цифровичок"м.Львів вул.Наливайка ,16.Мною був придбаний ноутбук DELLVOSTRO 5470 10.01.2015,який виявився неякісним.Процес купівлі виглядав так:в магазині включив ноутбук запустився лінукс,продавець мене запевнив,що це довгий процес настройки і все працює,повірив на слово,оглянув ззовні,видимих дефектів не виявив,оплатив та забрав.Віддав на фірму,на якій постійно обслуговувався встановити віндовс,батарея сіла,поставив вдома на зарядку,а він не заряджається.На моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,"футболять" з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ",(як виявилось "відомий" своєю репутацією на весь Львів) ,пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра та акта виконаних робіт на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі ,так як замінено основні частини пристрою.Директор ОЛЕКСАНДР пообіцяв,що обміняє на новий,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись свого слова.Після цього директор не виходив на контакт і уникав його,переклавши на представника магазину РУСЛАНА та продавців(які не знали,що говорити).Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій гарантійний талон(яких я маю на руках 2 штуки з різними датами),вважаючи на нихчу ціну від конкурентів є підозра,що свідомо пристрій продали поламаний і можливо не новий. ПРО DELL.На сайті компанії відсутня інфа про представництво по Україні,контактну інфу взяв з інтернету у людину,яка стикнулась з подібною проблемою(тел.гар.лінії 0-800-5020320 0443906752 E-mail оганізації ukraine@dell.com).Call центр знаходиться в Греції,оператори російськомовні,укр.мову розуміють через одного.На моє звернення в DELL(дозвонився з 5-разу),підтвердили,що для заміни вислали мат.плату та батарею. На мій аргумент замінити ноутбук оскільки мат.плата та бат.основні деталі і поломка сталась не з моєї вини,а по вині виробника мені відмовили,пояснили,що він підлягає ремонту(кому потрібний новий ремонтований ноутбук?).І його відремонтували.Як писав вище про якість втручання і виконанних робіт можна тільки здогадуватись. Всі спроби звернень в Захист Справ Споживачів не дали успіху,оскільки по закону він був відремонтований в належні строки.На моє запитанні в авторизованому сервісі Dell чому так сталось дали відповідь,що так буває.Це був мій 3-й ноубук DELL і останій.Така історія сталась потрачено 12625грн,на руках ремонтований ноутбук,невідомо скільки він пропрацює,зіпсований настрій,місяць тяганини.Висновки робіть самі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
18.05.15 13:51
Comment ID: 90736


Олег :

Я звертався до цього магазину, але не здійснив покупку.ЦІНА НЕ ВІДПОВІДАЄ РЕАЛЬНІЙ,МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ НЕ ІСНУЄ!!!!.ТІЛЬКИ ЛЬВІВ!!!!
18.02.15 18:52
Comment ID: 89559


Денис :

Магазин "Цифровичок"м.Львів вул.Наливайка ,16 (ФОП КОБРИН Д.М).Мною був придбаний ноутбук DELLVOSTRO 5470 10.01.2015,який виявився неякісним.Процес купівлі виглядав так:в магазині включив ноутбук запустився лінукс,продавець мене запевнив,що це довгий процес настройки і все працює,повірив на слово,оглянув ззовні,видимих дефектів не виявив,оплатив та забрав.Віддав на фірму,на якій постійно обслуговувався встановити віндовс,батарея сіла,поставив вдома на зарядку,а він не заряджається.На моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,пудрять мозок,"футболять" з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ",(як виявилось "відомий" своєю репутацією на весь Львів) ,пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра та акта виконаних робіт на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі ,так як замінено основні частини пристрою.Директор ОЛЕКСАНДР пообіцяв,що обміняє на новий,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись свого слова.Після цього директор не виходив на контакт і уникав його,переклавши на представника магазину РУСЛАНА та продавців(які кліпали очима і не знали,що говорити).Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій "лівий" гарантійний талон(яких я маю на руках 2 штуки з різними датами),вважаючи на нихчу ціну від конкурентів є підозра,що свідомо пристрій продали поламаний і можливо не новий.Прошу всіх мати це на увазі і НІЧОГО НЕ КУПЛЯТИ В МАГАЗИНІ"Цифровичок".НА САЙТІ ЦИФРОВИЧКА НЕПРАВДИВА ІНФА ПРО ФІЛІАЛИ ПО УКРАЇНІ(їх просто не існує). ПРО DELL.На сайті компанії відсутня інфа про представництво по Україні,контактну інфу взяв з інтернету у людину,яка стикнулась з подібною проблемою(тел.гар.лінії 0-800-5020320 0443906752
E-mail оганізації ukraine@dell.com).Call центр знаходиться в Греції,оператори російськомовні,укр.мову розуміють через одного.На моє звернення в DELL(дозвонився з 5-разу),підтвердили,що для заміни вислали мат.плату та батарею. На мій аргумент замінити ноутбук оскільки мат.плата та бат.основні деталі і поломка сталась не з моєї вини,а по вині виробника мені відмовили,пояснили,що він підлягає ремонту(кому потрібний новий ремонтований ноутбук?).І його відремонтували.Як писав вище про якість втручання і виконанних робіт можна тільки здогадуватись. Всі спроби звернень в Захист Справ Споживачів не дали успіху,оскільки по закону він був відремонтований в належні строки.На моє запитанні в авторизованому сервісі Dell чому так сталось дали відповідь,що так буває і судячи з того напевно часто.Це був мій 3-й ноубук DELL і останій.Така історія сталась потрачено 12625грн,на руках ремонтований ноутбук,невідомо скільки він пропрацює,зіпсований настрій,місяць тяганини.Висновки робіть самі.

31.01.15 18:28
Comment ID: 89293


d :

"Цифровичок"(дуже відомий своєю "гарною"репутацією),який дурить людей і обманними шляхами продає неякісну продукцію.Мною був придбаний ноутбук DELL,який виявився неякісним,на моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,пудрять мозок,футболять з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ"(теж дуже відомий своєю "гарною"репутацією)пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.Виявився неякісним-це значить,віддав на фірму встановити віндовс,батарея сіла,поставив на зарядку ,а він не заряджається.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі так як замінено основні частини пристрою.Директор пообіцяв,що обміняє на новий ,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись слова.Про репутацію магазину з ясувалось трохи згодом.А на рахунок дешевої ціни-скоріш за все завозять "сірий" товар.Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій талон.
14 днів від моменту продажу не пройшло.Оформлюю документи і буду подавати у суд.Прошу всіх мати це на увазі і НІЧОГО НЕ КУПЛЯТИ В МАГАЗИНІ"Цифровичок".НА САЙТІ НЕПРАВДИВА ІНФА ПРО ФІЛІАЛИ ПО УКРАЇНІ.

05.12.14 12:13
Comment ID: 88192


Irina :

Сделала заказ, была указана одна цена, когда перезвонили подтверждать заказ - цена существенно отличалась. Зря потратила целый день ожидая подтверждения звонка.
15.06.14 23:37
Comment ID: 82928


Олег :

Сервісний центр просто на рівні плінтуса.. здав фотоапарат на гарантію чекав 8 тижнів, з обіцяних 2. Прийшов забирати виявилось плечевого ременя немає, гарантії немає, акту виконаних робіт тоже немає... З'їли купу нервів, ремішок в підсобці був.. а гарантію за другим разом виписали нову... і то довго їм прийшлось доказувати... Одним словом люди не купуйте там нічого!!!!
07.07.13 12:35
Comment ID: 72298


Sergey :

Здраствуйте заказал сыну xbox360 freeboot +75 игр доставка была доставлена в течении 2 дней все работает отличнно спасибо
21.02.13 15:24
Comment ID: 63595


Андрій :

Обслуговування погане. Персонал якийсь відморожений. Коли хотів купити об'єктив, попросив дати зробити пару знімків для оцінки якості, а продавець сказав, що у магазини робити фотографії не можна, бо власник не дозволяє. А що я там такого можу сфотографувати таємного? Та й власник той зовсім неприємна людина. Самі ж працівники про нього погано говорять. Я сам був свідком дуже неприємного інциденту з його участю. У «Цифровичок» більше не піду і нікому не раджу.
31.07.12 12:36
Comment ID: 53987


474747 :

Купляв фотоапарат і карти памяті до нього. Все пройшло добре, ціна відповідала ціні на сайті. З великої радості від покупки не звернув уваги на відсутність гарантії на картах памяті. Так і на сайті гарантійний період не вказаний... В відгуках до карти запитав як вона повиння виглядати. Відповідь отримав, кажуть на упаковці печатка і дата. В мене їх нема, їх просто не поставили. Знаю 150 гривень не велика ціна, так і ремонт який там може бути.... Але просто ставлення до покупця мені не сподобалося. ... Так і фільтрація відгуків на сайті магазину... Всі відгуки в яких вказуються помилки працівників, просто ігноруються і не публікуються... Знаю що такі відгуки це просто антиреклама для магазину, але думаю щоб таких відгуків не було потрібно просто не допускати помилок.... І такі відгуки портібно публікувати і в відповідь писати що потрібно робити для усунення цих проблем.

І дальше буду користуватися послугами магазину, але бачу що потрібно бути більш уважним при покупці, хоча яка увага, це ж робота продавця - оформити всі документи на товар, він ж за це получає зарплату.

18.02.12 12:16
Comment ID: 45217


Влад :

Купил объектив. На нем фронт-фокус. Прибыл без талона.
Талон (фирменный не от магазина) пришлось вызванивать за свои деньги.
Впечатление - серый товар без гарантии, возможно некондиция.Очень недоволен. Персонал хороший, вежливый, отзывчивый. Просто политика магазина такая, низкая цена - соответственно минус качество.

20.09.11 10:59
Comment ID: 36855


Romanlion :

Покупали в начале июля 2011 там Никон Д3100. Заказал в субботу, к 12-ти в понедельник привезли в Киев.
Просил официальную гарантию производителя (+50 грн) Дали, причём 2. Одна на объектив -- мировая, другая на боди -- европейская.
Персонал в Киевском пункте выдачи очень вежлив и уверен в себе. Консультирует по любому вопросу. Кроме моего там ещё был такой же фотоаппарат, но быстро выяснили где чей и я забрал свой.
Фотоаппарат оказался очень хорошим. На эти деньги просто замечателен. Надеюсь отработает и гарантийный срок и даже более

31.08.11 09:40
Comment ID: 36095


Даша :

Заказала Никон с объективом и два светофильтра. Позвонили и сказали, что второго светофильтра нет на складе и его отправят чуть позже за их счет. Через 9 дней я перезвонила в компанию, а оказывается, что мне отправили недостающий элемент на второй день после того, как я получила первую посылку. Итог: я еще платила Службе доставки за хранение моей посылки.

Показаны записи 1 - 20 из 21.

1 | 2 следующая >


Отзывы об организации Цифровичок в формате RSS | Список всех RSS лент
Избранные отзывы с Лучшего потребительского портала в Твиттере
Магазины
+ авто, мото
+ аудио-, видеозаписи
+ детский мир
+ домашнее хозяйство
+ домашний интерьер
+ досуг и увлечения
+ канцелярия
+ книги, пресса
+ компьютеры и оргтехника
+ мебель
+ медицина
+ одежда, обувь
+ подарки, сувениры, ювелирные изделия, предметы искусства
+ продукты питания
+ спецоборудование
+ спортивные и туристические товары
+ строительство и ремонт
+ уход за телом
+ хозяйственные товары
+ часы
+ электроника

Товары
+ бакалея
+ бытовая химия
+ воды, соки, чай, кофе и другие напитки
+ детские товары
+ канцелярия
+ кондитерские изделия
+ консервация, соусы
+ личная гигиена
+ молочные продукты
+ мясо-птица-рыба-морепродукты
+ одежда и обувь
+ парфюмерия и косметика
+ товары для дома
+ товары для женщин
+ товары для мужчин
+ фаст-фуд, полуфабрикаты, сухие концентраты
+ разное

НЕДАВНО ДОБАВЛЕННЫЕ
ОРГАНИЗАЦИИ И БРЕНДЫ
Car Master
Ecolines
Спорт Мотор
CosmeticCompany
Грин Фарм Косметик
Алеана
Sama
Kontramarka
Garne
Імперія матраців
Шузики
Presa.ua
Kyocera
IDS
АЦМД Медокс
Проспект
Леруа Мерлен
X-terra
LeBoutique
Lamoda.ua


ПУБЛИКАЦИИ
Каким продуктам в Украине стоит доверять?
Как выбрать качественный утюг?
Что такое стоковые магазины? Откуда берется стоковая одежда?
Все публикации
Принимайте участие в обсуждении потребительских вопросов
Как Вы относитесь к рекламе по телефону? (мнений: 7)
Имеет ли для Вас значение наличие на товаре особых знаков отличия о победах в конкурсах и рейтингах? (мнений: 8)
Объективна ли телепрограмма «Ревизор»? (мнений: 52)
Опыт решения потребительских споров (мнений: 4)
Домофонные системы – за и против (мнений: 23)
Все дискуссии


О СВОИХ ПРАВАХ
НУЖНО ЗНАТЬ
Закон о защите прав потребителей

Правила побутового обслуговування населення

Список товаров, на которые во время гарантийного ремонта должны выдать временную замену

Сроки исчисления начала гарантии для сезонных товаров

Все законы и документы

Интересный факт Витяг із Закону України «Про захист прав споживачів»
Кредитная карта была впервые выпущена нефтяными компаниями и сетью отелей, чтобы их клиенты могли платить за услуги в любой части света. Первая кредитная карта называлась «Динерз Клаб» (1950 г.). Нечесна підприємницька практика - будь-яка підприємницька діяльність або бездіяльність, що суперечить правилам, торговим та іншим чесним звичаям та впливає або може вплинути на економічну поведінку споживача щодо продукціїНаписать сообщение для администрации сайта
Внести предложение по улучшению сайта
Высказать своё мнение о сайте
Читать комментарии и новости через RSS

Потребителям:
Узнать о своих возможностях на этом сайте
Предложить организацию, которой нет в каталоге
Поделиться полезной ссылкой
Искать нужный товар через сайты с прайсами

Представителям организаций:
Подать заявку на размещение в каталоге
Разместить графическую или текстовую рекламу
Поиск по каталогу организаций и торговых марок
Stats
 


© 2006-15 Bestportal.com.ua, Киев, Украина
Каталог украинских интернет-магазинов

Все торговые марки и логотипы принадлежат их владельцам.
Владелец не несет ответственности за содержание баннеров рекламных
сервисов и последствия использования рекламируемых товаров и услуг,
а также за содержание отзывов от посетителей сайта.