QR code
Лучший потребительский портал
О проекте Правила ? Помощь
Дискуссии
Книга жалоб
Книга похвал
Законы и
документы
Справочные
материалы

К каталогу магазинов и торговых марок
Поиск по  каталогу магазинов и ТМ
Поиск по всему сайту (в том числе по отзывам)
 
Каталог украинских магазинов + поиск (главная страница)

О проекте
Правила
Помощь
Новости сайта

Контакты


Клиент всегда прав

»Книга жалоб
»Книга похвал
»Дискуссии


Энциклопедия потребителя

»Товарный гид
»Справочные материалы
»Законы и документы
»Полезные ссылки


RSS/XML ленты

сайт Цифровичок Львов отзывы мнение покупателей
Цифровичок

Магазин фото- и видеотехники, фотошкола и фотостудия


http://www.cyfrovychok.ua/Узнать мнение и оценки других потребителей об этой организации

Посмотреть отзывы или оставить свой собственный комментарийЦентральный офис: Львов  он/офф

Вхождения в рубрикатор каталога:
Проблема с доступом к магазину? Нашли ошибку или неточность?
Нужно дополнить или обновить информацию?
Напишите нам и мы исправим.


Оценка и обсуждение Цифровичок
Выберите оценку из семи возможных и нажмите кнопку для подтверждения.
Оценка сразу же будет учтена в общем результате.
Также оценка влияет на показатель рейтинга ЛПП.


+5 +3 +1 0 -1 -3 -5
просто супер! очень приятное впечатление могло быть и хуже равнодушие могло быть и лучше нет слов для выражений хуже не бывает!

Текущие результаты: оценок: 36; средняя оценка = 1.08Добро пожаловаться

Проставьте 'птички' возле нужных пунктов
и подтвердите выбор кнопкой


Перечень возможных жалоб: Счетчики
принятых
жалоб:
здесь мне нахамили 13
обсчитали/обвесили 6
махинации с ценниками или цена, размещённая в прайсах/каталогах, не соответствует действительности 11
обнаружен просроченный/некондиционный товар 5
продали бракованный товар или предоставили услугу неприемлемого качества 13
отказали в обслуживании 4
 

Общее количество жалоб = 52Напишите свой отзыв про Цифровичок

Уважаемые посетители, обратите внимание! ЛПП не занимается решением потребительских споров. Вы оставляете здесь свои комментарии исключительно для того, чтобы другие пользователи могли с ними ознакомиться. По конкретным вопросам обращайтесь непосредственно в организацию и в потребительские организации.

При добавлении отзывов просьба соблюдать Правила.
HTML-разметка при добавлении отзыва отсекается.
Просьба не добавлять один и тот же отзыв по несколько раз.


Добавление комментариев временно приостановлено. Попробуйте зайти позже.1 | 2 следующая >
18.06.16 08:47
Comment ID: 95769


Миллер :

Замовив на сайті мікрофон для своєї камери ExtraDigital MP-28, в ціну входив сертифікат на 200 гривень, мені його включили в вартість покупки, таким чином я отримав знижку 200 грн. на покупку товару. Правда прийшлось проплатити авнс в сумі 10 відсотків від вартості товару,і почекати один ден, щоб товар приїхав. Але в цілому мікрофон виправдав затрачені на нього кошти, терпіння і час).
17.06.16 12:27
Comment ID: 95758


Вика :

Покупали Microsoft Lumia 950 XL Dual Sim Black Заказал в воскресенье, к 16.00 в понедельник привезли в Киев.
Персонал в Киевском пункте выдачи очень приятен вежлив и уверен в себе. Консультирует по любому вопросу.Проверили телефон работает все отлично мы довольны

17.06.16 12:06
Comment ID: 95757


Сергій :

Купляв в Цифровичку не в перше. Жодного разу не мав конфліктів. Продавці привітні і компетентні. Завжди допомагали з вибором. Товаром і обслуговуванням більше ніж задоволений. Магазин рекомендую!
31.05.16 20:27
Comment ID: 95625


Роман :

Хотыв купити телефон.. на привеликий жаль цей гімно магазин не мав можливості і бажання продати телефон .. все через заказ... Якби вам були потрібні клієнти ви б як мінімум підняли свою С**КУ зі складу і могли б принести в магаз... А так не хотіли то втратили клієнта.. купив у Мобіманії... принесли в інтернет магазин за 20 хвилин обіцяний телефон
18.04.16 21:27
Comment ID: 95147


Володимир :

Не один раз купляв в Цифровичку фототехніку. Жодного разу не хамили і ціну не змінювали. Робив замовлення в інтернет магазині, забирав з магазину у Львові. Магазин рекомендую!
18.04.16 13:34
Comment ID: 95140

[В ответ на комментарий 94963]

Цифровичок :

Напишіть, будь ласка, номер Вашого замовлення.
31.03.16 11:54
Comment ID: 94963


Ната :

Зробила замовлення через сайт. Підтвердили одну ціну, потім, коли прийшла оплачувати - виявилася, що ціна зовсім інша (вища). Наполягала, щоб продали по обіцяній ціні - так мене взагалі відмовилися обслуговувати:((( Шкода потрачених дарма сил та часу(((
[Ответить] [Ответов: 1]

[Это полезный отзыв! Голосов:0 ]
17.10.15 16:32
Comment ID: 92675


Михайло :

Купляю там не перший раз. У Львові по фототехніці ніхто вам краще не пояснить як там. Більшість негативних відгуків або неадекати пишуть або конкуренти, цей магазин у колі професійних фотографів у Львові відомий дуже хорошою репутацією і можливісю здати свою техніку на комісію і продати без проблем і по хорошій ціні.
18.05.15 14:58
Comment ID: 90740


Денис :

Магазин "Цифровичок"м.Львів вул.Наливайка ,16.Мною був придбаний ноутбук DELLVOSTRO 5470 10.01.2015,який виявився неякісним.Процес купівлі виглядав так:в магазині включив ноутбук запустився лінукс,продавець мене запевнив,що це довгий процес настройки і все працює,повірив на слово,оглянув ззовні,видимих дефектів не виявив,оплатив та забрав.Віддав на фірму,на якій постійно обслуговувався встановити віндовс,батарея сіла,поставив вдома на зарядку,а він не заряджається.На моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,"футболять" з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ",(як виявилось "відомий" своєю репутацією на весь Львів) ,пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра та акта виконаних робіт на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі ,так як замінено основні частини пристрою.Директор ОЛЕКСАНДР пообіцяв,що обміняє на новий,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись свого слова.Після цього директор не виходив на контакт і уникав його,переклавши на представника магазину РУСЛАНА та продавців(які не знали,що говорити).Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій гарантійний талон(яких я маю на руках 2 штуки з різними датами),вважаючи на нихчу ціну від конкурентів є підозра,що свідомо пристрій продали поламаний і можливо не новий. ПРО DELL.На сайті компанії відсутня інфа про представництво по Україні,контактну інфу взяв з інтернету у людину,яка стикнулась з подібною проблемою(тел.гар.лінії 0-800-5020320 0443906752 E-mail оганізації ukraine@dell.com).Call центр знаходиться в Греції,оператори російськомовні,укр.мову розуміють через одного.На моє звернення в DELL(дозвонився з 5-разу),підтвердили,що для заміни вислали мат.плату та батарею. На мій аргумент замінити ноутбук оскільки мат.плата та бат.основні деталі і поломка сталась не з моєї вини,а по вині виробника мені відмовили,пояснили,що він підлягає ремонту(кому потрібний новий ремонтований ноутбук?).І його відремонтували.Як писав вище про якість втручання і виконанних робіт можна тільки здогадуватись. Всі спроби звернень в Захист Справ Споживачів не дали успіху,оскільки по закону він був відремонтований в належні строки.На моє запитанні в авторизованому сервісі Dell чому так сталось дали відповідь,що так буває.Це був мій 3-й ноубук DELL і останій.Така історія сталась потрачено 12625грн,на руках ремонтований ноутбук,невідомо скільки він пропрацює,зіпсований настрій,місяць тяганини.Висновки робіть самі. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
18.05.15 13:51
Comment ID: 90736


Олег :

Я звертався до цього магазину, але не здійснив покупку.ЦІНА НЕ ВІДПОВІДАЄ РЕАЛЬНІЙ,МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ НЕ ІСНУЄ!!!!.ТІЛЬКИ ЛЬВІВ!!!!
18.02.15 18:52
Comment ID: 89559


Денис :

Магазин "Цифровичок"м.Львів вул.Наливайка ,16 (ФОП КОБРИН Д.М).Мною був придбаний ноутбук DELLVOSTRO 5470 10.01.2015,який виявився неякісним.Процес купівлі виглядав так:в магазині включив ноутбук запустився лінукс,продавець мене запевнив,що це довгий процес настройки і все працює,повірив на слово,оглянув ззовні,видимих дефектів не виявив,оплатив та забрав.Віддав на фірму,на якій постійно обслуговувався встановити віндовс,батарея сіла,поставив вдома на зарядку,а він не заряджається.На моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,пудрять мозок,"футболять" з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ",(як виявилось "відомий" своєю репутацією на весь Львів) ,пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра та акта виконаних робіт на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі ,так як замінено основні частини пристрою.Директор ОЛЕКСАНДР пообіцяв,що обміняє на новий,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись свого слова.Після цього директор не виходив на контакт і уникав його,переклавши на представника магазину РУСЛАНА та продавців(які кліпали очима і не знали,що говорити).Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій "лівий" гарантійний талон(яких я маю на руках 2 штуки з різними датами),вважаючи на нихчу ціну від конкурентів є підозра,що свідомо пристрій продали поламаний і можливо не новий.Прошу всіх мати це на увазі і НІЧОГО НЕ КУПЛЯТИ В МАГАЗИНІ"Цифровичок".НА САЙТІ ЦИФРОВИЧКА НЕПРАВДИВА ІНФА ПРО ФІЛІАЛИ ПО УКРАЇНІ(їх просто не існує). ПРО DELL.На сайті компанії відсутня інфа про представництво по Україні,контактну інфу взяв з інтернету у людину,яка стикнулась з подібною проблемою(тел.гар.лінії 0-800-5020320 0443906752
E-mail оганізації ukraine@dell.com).Call центр знаходиться в Греції,оператори російськомовні,укр.мову розуміють через одного.На моє звернення в DELL(дозвонився з 5-разу),підтвердили,що для заміни вислали мат.плату та батарею. На мій аргумент замінити ноутбук оскільки мат.плата та бат.основні деталі і поломка сталась не з моєї вини,а по вині виробника мені відмовили,пояснили,що він підлягає ремонту(кому потрібний новий ремонтований ноутбук?).І його відремонтували.Як писав вище про якість втручання і виконанних робіт можна тільки здогадуватись. Всі спроби звернень в Захист Справ Споживачів не дали успіху,оскільки по закону він був відремонтований в належні строки.На моє запитанні в авторизованому сервісі Dell чому так сталось дали відповідь,що так буває і судячи з того напевно часто.Це був мій 3-й ноубук DELL і останій.Така історія сталась потрачено 12625грн,на руках ремонтований ноутбук,невідомо скільки він пропрацює,зіпсований настрій,місяць тяганини.Висновки робіть самі.

31.01.15 18:28
Comment ID: 89293


d :

"Цифровичок"(дуже відомий своєю "гарною"репутацією),який дурить людей і обманними шляхами продає неякісну продукцію.Мною був придбаний ноутбук DELL,який виявився неякісним,на моє звернення на протязі 3-ох днів від дня покупки,ніяк не реагують,пудрять мозок,футболять з магазину на сервіс "ПРІОРИТЕТ"(теж дуже відомий своєю "гарною"репутацією)пропонуть ремонт,але річ нова,недешева,і підлягає обміну,або поверненню коштів.Виявився неякісним-це значить,віддав на фірму встановити віндовс,батарея сіла,поставив на зарядку ,а він не заряджається.В сервісі повідомили,що відбулась заміна материнської плати та батареї(це є заводський брак).Висновка сервісного центра на руки не надали.Невідомо як на сервісі і якими руками це зроблено,тому немає ніякої гарантіі в нормальній роботі так як замінено основні частини пристрою.Директор пообіцяв,що обміняє на новий ,або поверне кошти до вечора,але не зміг дотриматись слова.Про репутацію магазину з ясувалось трохи згодом.А на рахунок дешевої ціни-скоріш за все завозять "сірий" товар.Гарантію на вироби Делл не надають,надають свій талон.
14 днів від моменту продажу не пройшло.Оформлюю документи і буду подавати у суд.Прошу всіх мати це на увазі і НІЧОГО НЕ КУПЛЯТИ В МАГАЗИНІ"Цифровичок".НА САЙТІ НЕПРАВДИВА ІНФА ПРО ФІЛІАЛИ ПО УКРАЇНІ.

05.12.14 12:13
Comment ID: 88192


Irina :

Сделала заказ, была указана одна цена, когда перезвонили подтверждать заказ - цена существенно отличалась. Зря потратила целый день ожидая подтверждения звонка.
15.06.14 23:37
Comment ID: 82928


Олег :

Сервісний центр просто на рівні плінтуса.. здав фотоапарат на гарантію чекав 8 тижнів, з обіцяних 2. Прийшов забирати виявилось плечевого ременя немає, гарантії немає, акту виконаних робіт тоже немає... З'їли купу нервів, ремішок в підсобці був.. а гарантію за другим разом виписали нову... і то довго їм прийшлось доказувати... Одним словом люди не купуйте там нічого!!!!
07.07.13 12:35
Comment ID: 72298


Sergey :

Здраствуйте заказал сыну xbox360 freeboot +75 игр доставка была доставлена в течении 2 дней все работает отличнно спасибо
21.02.13 15:24
Comment ID: 63595


Андрій :

Обслуговування погане. Персонал якийсь відморожений. Коли хотів купити об'єктив, попросив дати зробити пару знімків для оцінки якості, а продавець сказав, що у магазини робити фотографії не можна, бо власник не дозволяє. А що я там такого можу сфотографувати таємного? Та й власник той зовсім неприємна людина. Самі ж працівники про нього погано говорять. Я сам був свідком дуже неприємного інциденту з його участю. У «Цифровичок» більше не піду і нікому не раджу.
31.07.12 12:36
Comment ID: 53987


474747 :

Купляв фотоапарат і карти памяті до нього. Все пройшло добре, ціна відповідала ціні на сайті. З великої радості від покупки не звернув уваги на відсутність гарантії на картах памяті. Так і на сайті гарантійний період не вказаний... В відгуках до карти запитав як вона повиння виглядати. Відповідь отримав, кажуть на упаковці печатка і дата. В мене їх нема, їх просто не поставили. Знаю 150 гривень не велика ціна, так і ремонт який там може бути.... Але просто ставлення до покупця мені не сподобалося. ... Так і фільтрація відгуків на сайті магазину... Всі відгуки в яких вказуються помилки працівників, просто ігноруються і не публікуються... Знаю що такі відгуки це просто антиреклама для магазину, але думаю щоб таких відгуків не було потрібно просто не допускати помилок.... І такі відгуки портібно публікувати і в відповідь писати що потрібно робити для усунення цих проблем.

І дальше буду користуватися послугами магазину, але бачу що потрібно бути більш уважним при покупці, хоча яка увага, це ж робота продавця - оформити всі документи на товар, він ж за це получає зарплату.

18.02.12 12:16
Comment ID: 45217


Влад :

Купил объектив. На нем фронт-фокус. Прибыл без талона.
Талон (фирменный не от магазина) пришлось вызванивать за свои деньги.
Впечатление - серый товар без гарантии, возможно некондиция.Очень недоволен. Персонал хороший, вежливый, отзывчивый. Просто политика магазина такая, низкая цена - соответственно минус качество.

20.09.11 10:59
Comment ID: 36855


Romanlion :

Покупали в начале июля 2011 там Никон Д3100. Заказал в субботу, к 12-ти в понедельник привезли в Киев.
Просил официальную гарантию производителя (+50 грн) Дали, причём 2. Одна на объектив -- мировая, другая на боди -- европейская.
Персонал в Киевском пункте выдачи очень вежлив и уверен в себе. Консультирует по любому вопросу. Кроме моего там ещё был такой же фотоаппарат, но быстро выяснили где чей и я забрал свой.
Фотоаппарат оказался очень хорошим. На эти деньги просто замечателен. Надеюсь отработает и гарантийный срок и даже более

31.08.11 09:40
Comment ID: 36095


Даша :

Заказала Никон с объективом и два светофильтра. Позвонили и сказали, что второго светофильтра нет на складе и его отправят чуть позже за их счет. Через 9 дней я перезвонила в компанию, а оказывается, что мне отправили недостающий элемент на второй день после того, как я получила первую посылку. Итог: я еще платила Службе доставки за хранение моей посылки.

Показаны записи 1 - 20 из 21.

1 | 2 следующая >


Отзывы об организации Цифровичок в формате RSS | Список всех RSS лент
Избранные отзывы с Лучшего потребительского портала в Твиттере
Магазины
+ авто, мото
+ аудио-, видеозаписи
+ детский мир
+ домашнее хозяйство
+ домашний интерьер
+ досуг и увлечения
+ канцелярия
+ книги, пресса
+ компьютеры и оргтехника
+ мебель
+ медицина
+ одежда, обувь
+ подарки, сувениры, ювелирные изделия, предметы искусства
+ продукты питания
+ спецоборудование
+ спортивные и туристические товары
+ строительство и ремонт
+ уход за телом
+ хозяйственные товары
+ часы
+ электроника

Товары
+ бакалея
+ бытовая химия
+ воды, соки, чай, кофе и другие напитки
+ детские товары
+ канцелярия
+ кондитерские изделия
+ консервация, соусы
+ личная гигиена
+ молочные продукты
+ мясо-птица-рыба-морепродукты
+ одежда и обувь
+ парфюмерия и косметика
+ товары для дома
+ товары для женщин
+ товары для мужчин
+ фаст-фуд, полуфабрикаты, сухие концентраты
+ разное

НЕДАВНО ДОБАВЛЕННЫЕ
ОРГАНИЗАЦИИ И БРЕНДЫ
Car Master
Ecolines
Спорт Мотор
CosmeticCompany
Грин Фарм Косметик
Алеана
Sama
Kontramarka
Garne
Імперія матраців
Шузики
Presa.ua
Kyocera
IDS
АЦМД Медокс
Проспект
Леруа Мерлен
X-terra
LeBoutique
Lamoda.ua


ПУБЛИКАЦИИ
Каким продуктам в Украине стоит доверять?
Как выбрать качественный утюг?
Что такое стоковые магазины? Откуда берется стоковая одежда?
Все публикации
Принимайте участие в обсуждении потребительских вопросов
Как Вы относитесь к рекламе по телефону? (мнений: 7)
Имеет ли для Вас значение наличие на товаре особых знаков отличия о победах в конкурсах и рейтингах? (мнений: 8)
Объективна ли телепрограмма «Ревизор»? (мнений: 52)
Опыт решения потребительских споров (мнений: 4)
Домофонные системы – за и против (мнений: 23)
Все дискуссии


О СВОИХ ПРАВАХ
НУЖНО ЗНАТЬ
Закон о защите прав потребителей

Правила побутового обслуговування населення

Список товаров, на которые во время гарантийного ремонта должны выдать временную замену

Сроки исчисления начала гарантии для сезонных товаров

Все законы и документы

Интересный факт Витяг із Закону України «Про захист прав споживачів»
Кредитная карта была впервые выпущена нефтяными компаниями и сетью отелей, чтобы их клиенты могли платить за услуги в любой части света. Первая кредитная карта называлась «Динерз Клаб» (1950 г.). Держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції, здобуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання продукції відповідно до їх потреб, і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров'я і життєдіяльності. Держава створює умови для здобуття споживачами потрібних знань з питань реалізації їх прав.Написать сообщение для администрации сайта
Внести предложение по улучшению сайта
Высказать своё мнение о сайте
Читать комментарии и новости через RSS

Потребителям:
Узнать о своих возможностях на этом сайте
Предложить организацию, которой нет в каталоге
Поделиться полезной ссылкой
Искать нужный товар через сайты с прайсами

Представителям организаций:
Подать заявку на размещение в каталоге
Разместить графическую или текстовую рекламу
Поиск по каталогу организаций и торговых марок
Stats
 


© 2006-15 Bestportal.com.ua, Киев, Украина
Каталог украинских интернет-магазинов

Все торговые марки и логотипы принадлежат их владельцам.
Владелец не несет ответственности за содержание баннеров рекламных
сервисов и последствия использования рекламируемых товаров и услуг,
а также за содержание отзывов от посетителей сайта.